آکادمی ایران زمین

AcademyHomexx

فراگیـران دوره‌های آموزشی در آکادمـی ایران زمیـن

دنیا را تغییر میدهند

+۲۰۰۰۰ بازدید کاربران از آکادمی ایران‌زمین تا به امروز

مشاهده برجسته‌ترین دوره ها

برای استارت آپ‌ها و تمامی مشاغل

دانش خود و کارمندانتان را در خصوص شغل و حرفه‌ای که دارید با کمک ما بالاتر ببرید. از دوره‌های ساخته شده ما استفاده کنید و یا دوره‌های مورد نیاز مجموعه خود را به ما سفارش دهید.

برای آموزش‌های بانکداری و فین‌تک‌ها

با وجود دانش فنی و اساتید با تجربه در این خصوص تلاش می‌کنیم محتوای آموزشی بروز در این صنعت را در اختیار کاربران خود قرار دهیم.

برای مربیان و مراکز آموزشی

خوشحال می‌شویم در راستای آموزش دیجیتال و تولید محتوا و ارائه کارگاه‌های آموزشی به صورت برخط، از تجربیاتتان استفاده نموده و به هم‌افزایی یکدیگر کمک کنیم.

گزارشگیری و تحلیـــــل تحلیل داده‌های آکادمی و ارائه گزارش کلی (مخصوص کاربران سازمانی)

ما در آکادمی ایران زمین در جهت تحلیل درخصوص نقاط ضعف و قوت کاربران ثبت شده‌ی سازمانی می‌توانیم گزارشات لازم را درخصوص درصد پیشرفت در هر دوره و نحوه عملکرد هر یک از کاربران و نتیجه بدست آمده در آزمون‌ها و تکالیف هر دوره تهیه و به سازمان سفارش دهنده بصورت دوره ای و یا کلی ارائه دهیم.

همکاری با اساتید و مراکز آموزشی معتبر

آکادمی ایران زمین در نظر دارد با توسعه زیرساخت فنی در خصوص سامانه آموزش آنلاین، برگزاری وبینارهای آموزشی، برگزاری دوره‌های حضوری و نیمه حضوری، توسعه سخت افزاری و نرم‌افزاری در خصوص تولید محتوای آموزشی، تهیه و ارائه مدرک معتبر، با تمامی مجموعه‌های آموزشی معتبر و با شناسایی اساتید مجرب روز به روز به غنی‌سازی بانک اطلاعاتی خود بیافزاید و در تلاش باشد تا کاربران بتوانند از بروزترین محتوای آموزشی دست یابند. لذا با تمامی افراد و سازمان‌هایی که در خصوص فعالیت دارند آمده همکاری هستیم.

آکادمی ایران زمین

پنجره‌ای به بزرگی آسمان